• Stomatologie Mddr. Helta
    POSKYTUJEME BEZBOLESTNÉ ZUBNÍ OŠETŘENÍ, VČETNĚ DENTÁLNÍ HYGIENY PRO DĚTI I DOSPĚLÉ. PROVÁDÍME PROFESIONÁLNÍ BĚLENÍ ZUBŮ. SPECIALIZUJEME SE NA MIKROSKOPICKOU ENDODONCII.
    Těšíme se na Vás, Vaše Rodinné zubařsví s.r.o.

Pavlína Zarycká, Dis. Dentální hygienistka

Po složení maturitní zkoušky v oboru zubní technik jsem nastoupila na vyšší odbornou školu, obor Diplomovaná dentální hygienistka. Od ukončení studia pracuji jako dentální hygienistka, částečně i v období rodičovské dovolené. Plně se ztotožňuji s myšlenkou Rodinného zubařství - je nezbytné naučit rodiče správně se starat o své zuby, aby předali tyto návyky svým dětem.

Dentální hygiena

Díky dentální hygieně dokážeme předcházet většině onemocnění v ústní dutině jako jsou zubní kazy, záněty dásní nebo parodontitida. Pravidelné návštěvy dentální hygienistky Vám pomohou udržet zuby nejen krásné, ale především dlouhodobě zdravé.

Poprvé na dentální hygienu

V případě, že jdete na dentální hygienu poprvé, v úvodu Vám dentální hygienistka vše vysvětlí, probere s Vámi zásady zubní hygieny. Šetrně provede odstranění zubního kamene, případně odstranění pigmentace a pomůže Vám s nácvikem správné techniky čištění zubů a s volbou vhodné velikosti mezizubních kartáčků.

Pravidelné návštěvy dentální hygieny – jak často chodit?

V rámci prevence je vhodné absolvovat pravidelné návštěvy dentální hygieny tzv. recall cca 1 – 2krát ročně. Častější návštěvy jsou vhodné u pacientů s parodontózou, kde se musí odstranit kámen i z míst zubu, která jsou pod dásní. Tam je velmi důležité neodstraňovat kámen ultrazvukem ale ručními nástroji, což vyžaduje více času i návštěv.

Dentální hygiena je nebolestivé ošetření, pokud jsou ale dásně bolestivé např. v důsledku vážnějšího onemocnění parodontu, je možné ve spolupráci s lékařem aplikovat anestetikum tak, aby pacient nic necítil.

BĚLENÍ ZUBŮ

V naší ordinaci provádíme bělení zubů Pure Whitening. Jedná se o účinnou kombinaci domácího a ordinačního bělení zubů. Zubní lékař Vám na míru zhotoví nosič, do kterého si po následujících 14 dní aplikujete doma na noc bělící gel. Poté se dostavíte na dentální hygienu, kde probíhá ordinační fáze bělení. Dále budete s pomocí nosiče dobělovat již jen jednu noc v měsíci, čímž bude zajištěna stálost dosaženého odstínu zubů.

Na dentální hygienu a bělení zubů se můžete objednávat prostřednictvím formuláře níže, na telefonu +420 604 788 785 nebo e-mailu: mddrhelta@seznam.cz.


Další služby zubní ordinace >>

Bezbolestná profesionální péče

CENÍK DENTÁLNÍ HYGIENY

dentální hygiena 50 - 60 min 1850 Kč
bělení zubů ( kombinované domácí + ordinační) 9750 Kč

Přesnou cenu zákroků stanovuje lékař po vstupní prohlídce.

Spolupracujeme se zdravotními pojišťovnami:
- Všeobecná zdravotní pojišťovna
- Vojenská zdravotní pojišťovna
- Česká průmyslová zdravotní pojišťovna
- Oborová zdravotní pojišťovna
- Zdravotní pojišťovna Ministerstva vnitra

Zubní ordinace Mddr. Helta na praze 9

Pošlete nám zprávu